0(212) 247 21 02

Hakkında

13.03.1979 yılında Denizli’nin Sarayköy ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Kars-Kagızman’lıdır .
Türkbey Efe isminde bir erkek evlat babasıdır.
İlkokul 1-2-3 sınıfları Sivas-Yıldızeli ilçesinde tamamladıktan sonra ilkokul 4 ve 5. sınıfları, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı.
1996 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı ve 2000 yılında mezun oldu. 2002 yılında İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat olarak mesleğe başladı.

2002 yılından bu yana serbest avukatlık yapmaktadır.
Müvekkil ağırlığını şirketler, haberciler, sanatçılar ve müzik adamları oluşturmakla, ceza hukuku , şirket danışmanlığı, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri ve de Medya hukuku ağırlıklı çalışmalar yürütmektedir.2015 -2018 yılları  arasında Milliyetçi Hareket Partisi Spor ve Sanattan Sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.  Türk Hukuk Enstitüsü Genel Sekreterliği görevini hali hazırda yürütmektedir.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı MHP Beşiktaş Belediye Başkan adayı olmuştur.

2016 Yılında, Bakan, Milletvekili ve İş- Sanat dünyasının katılımı ile düzenlenen 6.Buhara Medya Yılın En İyileri Medya Ödülleri töreninde, medya ve Fikir Sanat Eserleri Hukuku konusunda ki çalışmaları nedeni ile “YILIN EN İYİ HUKUK DANIŞMANI” ödülüne layık görülmüştür.

Medya Hukuku, Kadına Şiddet, Yeni Anayasa konulu düzenlenen Belediye panellerine konuşmacı olarak iştirak etmiştir.
Kurucusu olduğu Ata Hukuk & Danışmanlık 2001 yılından bu yana Ankara-İstanbul-İzmir ve Samsun’da kurulu ofislerle dayanışma içinde müvekkillerine hizmet sunmaktadır.